TSN is the exclusive home of the UEFA Europa League. Check back here before every Match Day for our full broadcast schedule.

** BROADCAST SCHEDULE SUBJECT TO CHANGE**

 

Broadcast Schedule

Group Stage #1 Time (ET) Home Away Network
Thursday, September 14, 2017 1pm Villareal Astana TSN1
Thursday, September 14, 2017 1pm Praha Tel-Aviv TSN2
Thursday, September 14, 2017 1pm Basaksehir Ludogorets TSN3
Thursday, September 14, 2017 1pm Atalanta Everton TSN4
Thursday, September 14, 2017 1pm Young Boys Partizan TSN5
Thursday, September 14, 2017 1pm Zlin Sheriff TSNGO
Thursday, September 14, 2017 3pm Hertha Bilbao TSN1
Thursday, September 14, 2017 3pm Beer-Sheva Lugano TSN2
Thursday, September 14, 2017 3pm Belgrade BATE TSN3
Thursday, September 14, 2017 3pm Arsenal Cologne TSN4
Thursday, September 14, 2017 3pm Vitesse Lazio TSN5
Thursday, September 14, 2017 3pm Zorya Ostersund TSNGO
Group Stage #2        
Thursday, September 28, 2017 11am Astana Slavia Praha TSNGO
Thursday, September 28, 2017 1pm Nice Vitesse TSN2
Thursday, September 28, 2017 1pm BATE Arsenal TSN5
Thursday, September 28, 2017 1pm Lazio Zulte TSN3
Thursday, September 28, 2017 1pm Plzen Beer-Sheva TSNGO
Thursday, September 28, 2017 1pm Salzburg Marseille TSNGO
Thursday, September 28, 2017 1pm Ostersund Hertha TSNGO
Thursday, September 28, 2017 3pm Partizan Dynamo Kiev TSN2
Thursday, September 28, 2017 3pm Milan Rijeka TSN5
Thursday, September 28, 2017 3pm Braga Basaksehir TSN3
Thursday, September 28, 2017 3pm Sheriff Copenhagen TSNGO
Thursday, September 28, 2017 3pm Tel-Aviv Villarreal TSNGO
Group Stage #3        
Thursday, October 19, 2017 1pm Ostersund Bilbao TSN1
Thursday, October 19, 2017 1pm Lugano Plzen TSN2
Thursday, October 19, 2017 1pm Zenit Rosenborg TSN3
Thursday, October 19, 2017 1pm Belgrade Arsenal TSN4
Thursday, October 19, 2017 1pm BATE Cologne TSN5
Thursday, October 19, 2017 1pm Zulte Vitesse TSNGO
Thursday, October 19, 2017 1pm Beer-Sheva Steaua TSNGO
Thursday, October 19, 2017 3pm Villarreal Slavia Praha TSN1
Thursday, October 19, 2017 3pm Skenderbeu Partizan TSN2
Thursday, October 19, 2017 3pm Zlin Copenhagen TSN3
Thursday, October 19, 2017 3pm Milan AEK TSN4
Thursday, October 19, 2017 3pm Atalanta Apollon Limassol TSN5